Základní informace

Informace pro rok 2020

Vážení rodiče, v pátek 15. května vydalo ministerstvo zdravotnictví podmínky pro konání letních dětských táborů. Řešíme s hlavními vedoucími (panem Strakou a Borovským), jestli jsme schopni vše zajistit tak, abychom je splnili. Pevně věřím, že nějaké řešení nalezneme – možná ale za cenu toho, že letošní tábory budou trochu jiné než obvykle. V řádu dní vás budeme informovat o tom, jak to letos bude. Vydržte prosím, všem napíšeme. Děkujeme!V roce 2020 budeme pořádat již 29. sezónu táborů pro veřejnost na tradičním Kláskově mlýně (okres Třebíč).

Jedná se o velký chatový tábor s rozsáhlým zázemím ve zděné budově. Najdete v ní profesionálně vybavenou kuchyni, velkou jídelnu, velkoryse dimenzované sociální zařízení (včetně sprch s teplou vodou) a tři klubovny. Samozřejmou součástí areálu je několik hřišť, jeho velkou výhodou pak dostatek krytých prostor pro případ špatného počasí.


Chloubou areálu je 25 m betonový bazén s vlastní filtrací, určený výhradně pro účastníky tábora.
Tábory jsou určeny dětem od 7 let – rok narození 2013 (po první třídě ZŠ) do 15 let – rok narození 2005 jímž účast dovolí jejich zdravotní stav. Starší děti je možné přihlásit jen po dohodě s hlavním vedoucím turnusu.

Cena pro jedno dítě činí 4.250 Kč.

Společná doprava dětí je zajištěna autobusy z Brna.

Pořadatelem táborů je YMCA SKAUT, Na Řádku 21, 690 02 Břeclav

Najdete nás také na facebooku, www.facebook.com/taboryprodeti . Zde se snažíme psát zejména aktuální informace během konání tábora.

Adresa tábora:
Tábor YMCA Kláskův Mlýn
Poste Restante
675 34 Police

Turnusy 2020

2. turnus sobota 11. července – sobota 25. července hlavní vedoucí Jiří Drak Borovský
3. turnus sobota 25. července – sobota 8. srpna hlavní vedoucí František Straka

Agenda dětí se plně rozběhne od února, vyplnit přihlášku na webu můžete už nyní.

Dítě může na tábor přihlásit pouze jeho zákonný zástupce. Postup přihlašování je následující:

  1. zažádáte o originální formulář přihlášky některým z těchto způsobů:
    • vyplněním přihlášky na webu (formulář zašleme na uvedený email nebo doručovací adresu).
    • písemně na adrese pořádajícího sdružení (formulář zašleme na uvedenou doručovací adresu)
    • osobně na kontaktním místě, které bude ještě upřesněno.
  2. Formulář přihlášky vyplníte (včetně zdravotního posudku) a odešlete na adresu agendy dětí, popř. osobně odevzdáte na kontaktním místě. Pod přiděleným variabilním symbolem uhradíte příslušný obnos. Platit můžete bankovním převodem nebo hotově na kontaktním místě. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení ceny tábora.
  3. Asi měsíc před táborem vám bude doručen nástupní list a detaily týkající se tábora, především časy a místa odjezdu a příjezdu. Vyplněný nástupní list odevzdáte při předání dítěte. Bez řádně vyplněného nástupního listu nemůže nikdo do tábora nastoupit!

Svěřujete nám to nejcennější, co máte. Rádi bychom Vás ubezpečili, že si to uvědomujeme!

TOPlist